EĞİTİM BİR SEN DEMOKRASİ ŞÖLENİ BAŞLIYOR


708 | 03.09.2018
| |

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

TOKAT(1) NO.LU ŞUBESİ

OLAĞAN GENEL KURUL SÜRECİNE İLİŞKİN

İLAN

Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Yönetim Kurulu’nun seçim sürecine ve takvimine ilişkin 9.8.2018 tarihli ve 405 sayılı kararı gereğince, Şube Yönetim Kurulu’nun 20/08/2018 tarihli ve 14 sayılı kararıyla;

  1. Eğitimciler Birliği Sendikası Seçim Yönetmeliğinin 14 üncü maddesi çerçevesinde şubemiz olağan genel kurulu delege seçimlerinde sandık bölgelerinin (alfabetik sıraya göre sandık bölgelerine dâhil işyerlerinin) ve delege dağılımının aşağıdaki şekilde belirlenmesine,

Merkez İlçe (delege sayısı 55);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 9 

(100.Yıl Zeki-Sıtkı İlkokulundan Atatürk Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 8 

(Bağbaşı İlkokulundan Gazi Osman Paşa Lisesine kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

3 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 9 

(Gazi Paşa İlkokulundan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

4 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(Kabatepe İlkokulundan Melik Ahmet Gazi İlkokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

5 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(İbni Sina MTAL’dan Güzel Sanatlar Lisesine kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

6 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(İMKB Sosyal Bilimler Lisesinden Toki Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

7 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 8 

(TOBB Ortaokulundan Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesine kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Almus İlçesi (delege sayısı 4);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 4 

(Almus İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Artova İlçesi (delege sayısı 3);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 3 

(Artova İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Başçiftlik İlçesi (delege sayısı 1);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 1 

(Başçiftlik İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Erbaa İlçesi (delege sayısı 26);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(Abdulhamithan MTAL ‘dan Erbaa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(Erbaa Anadolu Lisesinden Gökal Güldere Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

3 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(Hacı Fatma Uslu İlkokulundan Koçak Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

4 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(Kuruçay İlkokulundan Yunus Emre Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Niksar İlçesi (delege sayısı 14);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(15 Temmuz Ş.Erdem Diker Anadolu İ.H.Lisesi’nden İhsan Karatay Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Yolkonak İlkokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Pazar İlçesi (delege sayısı 5);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 5 

(Pazar İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Reşadiye İlçesi (delege sayısı 6);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(Reşadiye İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Sulusaray İlçesi (delege sayısı 2);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 2 

(Sulusaray İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Turhal İlçesi (delege sayısı 18);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(100.Yıl İlkokulundan İbni Kemal İlkokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(İbni Sina Ortaokulundan Şehit Dursun Erdem Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

3 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(Şehit Erdal Akkaya İlkokulundan Zeki Çepoğlu İlkokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Yeşilyurt İlçesi (delege sayısı 3);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 3 

(Yeşilyurt İlçesi tüm okullar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

Zile İlçesi (delege sayısı 13);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 

(15 Temmuz Şehit Hüseyin Kısa İlkokulundan, Karakuzu Ortaokuluna kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 6 

(Kervansaray İlkokulundan, Zile Özel Eğitim Uygulama Merkezine kadar),

Bu sandıkta yer alan okulların listesi için TIKLAYINIZ

  1. Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listelerinin (şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  2. Delege adaylığı başvurularının 17 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında, “Hızarhane Cadesi” adresindeki şube hizmet binasında alınmasına, İlçe Temsilcilik ve Delege seçimleri için İlçe yönetim Kurullarına başvuru belgesi ve alındı belgesiyle yapılmasına,
  3. Delege aday listelerinin 24 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında şube web sayfasında ve şube hizmet binasında duyurulmasına; aynı süre içinde söz konusu listelere karşı itirazların, itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  4. Seçmen (üye) listelerinin 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında şube hizmet binasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  5. Temsilcilik ve delege seçimlerini yürütecek sandık kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimlerden üç gün önce belirlenerek şube hizmet binasında duyurulmasına,
  6. Merkez İlçe delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilmesine,

Almus ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 10 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde bulunan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

Artova ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 11 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Artova Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

Başçiftlik ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 9 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Başçiftlik Lisesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilmesine,

Erbaa ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 7 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında)  Hakimiyeti Milliye Ortaokulu Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

 Niksar ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 7 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Cumhuriyet Caddesinde bulunan Sendika hizmet Binasında gerçekleştirilmesine,

 Pazar ilçesi temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 12 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde bulunan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

 Reşadiye ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 9 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Reşadiye Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

Sulusaray ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 11 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Sulusaray 15 Temmuz Şht. Mehmet Güder İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilmesine,

Turhal ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 13 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) İnönü Caddesi Kuştepe İşhanında bulunan Sendika hizmet Binasında gerçekleştirilmesine,

Yeşilyurt ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 11 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

Zile ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 13 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Zile Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilmesine,

  1. Temsilcilik ve delege seçim sonuçlarının (delege listesinin) şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 14 – 16 Ekim 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların askı süresini takip eden üç gün içinde itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  2. Şube genel kurulunun 17 Kasım 2018 tarihinde,  bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde 24 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilmesine,
  3. Şube genel kurul ilanının ve gündeminin 15 Ekim 2018 tarihinde şube web sayfasında ve şube hizmet binasında üç gün süreyle ilanına,

karar verilmiş olup ilanen duyurulur.

Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listeler, sendika şube hizmet binasında İlçe listeleri ise İlçe sendika Hizmet binaları veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde askıya çıkarılmıştır.

Seçmen (üye) listeleri ise

Merkez listeleri,Hızarhane Caddesi Burhan Aprt. No:24 adresindeki şube hizmet binasında, İlçe listeleri ise İlçe sendika Hizmet binaları veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde, 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında 10.00 – 16.00 saatleri arasında incelenebilir

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top